Aktualna temperatura:

Wesela, przyjęcia, stypy

Wesela, przyjęcia, stypy

 Organizacja wesel, przyjęć, styp

Wesele to nieodłączny element najpiękniejszego dnia w życiu każdej Młodej Pary i jej najbliższych. Dzień ten powinien obfitować w radość i szczęście, pełen dobrej i atrakcyjnej zabawy, nie stanowić zaś napięcia i stresu związanego z oprawą całej uroczystości.
Wiemy zatem jak sprostać Państwa wymaganiom i oczekiwaniom.
 
Proponujemy Państwu przyjęcie weselne z dala od zgiełku, w otoczeniu pięknego krajobrazu – wśród zieleni, kwiatów, przy fontannie, stawie i śpiewie ptaków. Cały teren Gościńca w tym wyjątkowym dniu jest do państwa dyspozycji, łącznie z tarasem widokowym na najbliższą okolicę.
Goście, oprócz przebywania na sali balowej, mogą zaczerpnąć oddechu na świeżym powietrzu, przespacerować się nad staw lub odpocząć na ławeczkach przy fontannie. Tym samym Państwo Młodzi mogą wykonać sobie piękne pamiątkowe zdjęcia w plenerze (możemy polecić dobrego fotografa).
Młode mamy bawiące się na weselu mogą skorzystać z usług opiekunki dziecięcej. Starsze dzieci mogą pobawić się na podwórku, a nawet zagrać w piłkę, babinktona, tenisa, berka lub poskakać na dmuchanym zamku.
 
W sezonie letnim organizujemy wesela do 150 osób, zaś poza sezonem do 100 . 
Koszt przyjęcia z poprawinami to 170 zł/os.dorosłej.
 
Bez poprawin 140 zł/os.Przyjcie ze śniadaniem 155zł Posiadamy 40 miejsc noclegowych (25 stałych + 15 dostawek), apartament dla nowożeńców gratis.
 
Na życzenie klienta dodajemy wóz starnicki z wiejskimi wyrobami typu kiełbasy, mięsa pieczone z chrzanem, pasztet, smalec z ogórkami, żur.
 
Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje i gotowi podjąć każde wyzwanie.
 
 

Wyślij zapytanie o dostępność
Rezerwacja telefoniczna: 507 679 461