Aktualna temperatura:

"Syty Lis" Starnice

"Syty Lis" Starnice

 Wczasy na Kaszubach "Syty Lis" Starnice

Szukasz spokoju, relaksu, poobcowania z przyrodą? Zapraszamy.
 
Swoją ofertę kierujemy w szczególności do osób, które potrzebują zwolnić, odpocząć na łonie natury, gdzie czas płynie wolniej. Dookoła nas są pola i lasy. Oferujemy Państwu 4 apartamenty. Każdy z nich ma osobne wejście z dworu.
 
Dokładamy należytych starań, aby osoby spędzające u nas czas czuły się jak u siebie w domu. Wypoczywając w naszych progach spędzicie czas w przytulnych, dwukondygnacyjnych apartamentach, wyposażonych w wygodne drewniane łóżka. Rano obudzi nas tylko śpiew ptaków.
 
Wszystkie pokoje mają łazienkę z prysznicem i WC oraz wyposażone są w lodówkę, mikrofalówkę, toster czajnik i odbiornik TV. 
 
Ponadto, do państwa dyspozycji pozostawiamy wiele kameralnych zakątków między innymi nad naszym zarybionym 1,5 hektarowym zbiornikiem wodnym . Można tu mile spędzać czas na pikniku, grillu czy po prostu wylegując się na leżaku. Wędkarze mogą popróbować swoich sił mierząc się z kilkuletnim szczupakiem, który uparcie nie daje się złapać. Złowione ryby można od razu wrzucić na grilla.
 
Wczasowiczom, którzy ani myślą dotykać się nawet do mikrofalówki polecamy smaczną, domową, wiejską kuchnię.
 
Dbając o spokojny sen naszych gości osobom poruszającym się własnym środkiem transportu zapewniamy bezpieczne miejsca parkingowe na terenie posesji.
 
 Polecamy wycieczki rowerowe po przepięknych szlakach Parku Krajobrazowego "Dolina Słupi", spływy kajakowe, Słupią lub Skotawą. Mile widziani są goście z pieskami. Nasza posesja jest na tyle duża ,że pociech napewno się dobrze wybiegają. Grzybiarze znajdą tu raj na ziemi, gdyż otaczające nas lasy są z obfite w grzyby. 
 
Jesteś amatorem aktywnego wypoczynku? Wypożyczymy Ci łódkę, kajaki lub rowery.
 
Łącząc wypoczynek z językiem angielskim zapraszamy na konwersacje przy piwie z właścicielem pensjonatu, Simonem - rodowitym Anglikiem.

Wyślij zapytanie o dostępność
Rezerwacja telefoniczna: 507 679 461